Bezpłatne seminarium na temat SAP Fiori oraz SAP Screen Personas

Warszataty z zakresu SAP Fiori™ oraz SAP Screen Personas™ poprowadzą eksperci z firm SAP i SID Group. Prezentacja rozwiązań zawierać będzie zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Co ważne, niektóre z omawianych funkcjonalności zostaną przedstawione bezpośrednio na systemie.

REJESTRACJA
Warsztaty odbędą się 9 września w siedzibie SAP w Warszawie, ul. Wołoska 5.
Podczas warsztatów dowiedzą się Państwo m.in.:
- Co to jest SAP Fiori™ i jakie korzyści wynikają z jego zastosowania
- Jak wygląda architektura rozwiązania i w jaki sposób łączy się ona z SAP Portal
- Jak korzystać z SAP Fiori™, czyli jak przebiega instalacja, konfiguracja i jak rozwijać własne aplikacje
- Jak wyglądają przykładowe aplikacje SAP Fiori™ z obszarów ERP (finanse, logistyka, HR)
- Czym jest SAP Screen Personas™ i dlaczego Klienci SAP przekonali się do tego rozwiązania
- Jak korzystać z SAP Screen Personas™ na przykładach
- Jaka wygląda architektura i komponenty rozwiązania
- Jakie są funkcje rozwiąznia
- Jak stworzyć własny wglądy w SAP Screen Personas™
SAP Fiori™ jest odpowiedzią SAP na potrzeby większej mobilności w dostępie do informacji i oprogramowania dla biznesu. SAP Fiori™ to zestaw aplikacji oferujących najczęściej używane funkcje oprogramowania SAP, które działają zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych – tabletach i smartfonach. Dzięki wykorzystaniu SAP Fiori™ użytkownicy mogą częściej sięgać do potrzebnych informacji, co skraca czas i poprawia efektywność pracy.

SAP Fiori™ usprawnia procesy biznesowe dzięki wykorzystaniu zestawu około 300 przyjaznych w użyciu aplikacji wspomagających obsługę oprogramowania SAP za pomocą tego samego interfejsu. Obsługując obieg dokumentów pracownicy uzyskują możliwość wprowadzania informacji niezbędnych do podjęcia decyzji niezależnie od miejsca, w którym się znajdują i urządzenia, z którego korzystają. Jednym z przykładów zastosowania rozwiązania SAP Fiori™ może być proces akceptacji faktur. Dzięki temu oprogramowaniu menedżer odpowiedzialny za walidację płatności i ich zatwierdzenie może realizować proces praktycznie z każdego miejsca o dowolnej porze. Klienci korzystający z rozwiązań SAP będą mogli tworzyć nowe lub rozbudowywać istniejące już aplikacje SAP Fiori™ dostosowując je do swoich potrzeb.
SAP Fiori™ wykorzystuje przeglądarki internetowe obsługujące standard HTML5. Aplikacje są dostosowane do potrzeb użytkowników i mogą być wdrażane jako zbiór aplikacji z jednym panelem startowym lub jako wiele aplikacji internetowych. Korzystać z nich można również za pośrednictwem portalu SAP lub portali innych firm. Istnieje możliwość skonfigurowania aplikacji SAP Fiori™ tak, aby użytkownicy mieli dostęp tylko do wybranych funkcji.
System SAP oferuje wiele możliwości, niemniej istnieją pewne standardowe ekrany i transakcje, które nie zawsze do końca spełniają oczekiwania użytkowników pod kątem wygody. Odpowiedzią na to jest właśnie SAP Screen Personas™. W wyniku analizy potrzeb użytkowników biznesowych SAP stworzył zestaw narzędzi i technologii, które umożliwiają Klientom szybką personalizację oprogramowania SAP pod kątem ich przedsiębiorstwa w pełni zintegrowaną z interfejsem SAP GUI dla HTML.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz